воскресенье, 19 июня 2022 г.

 «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді»

Автор Василь Шкляр

Це цікава, місцями кумедна історія про пригоди Василяка та його друзів. Старший брат хлопчика Петрусь, перший раз йде до школи. Але Василько ще малий, щоб йти разом з ним, тому вирішує самовільно відвідувати школу, відбирає книги що є вдома, та вирушає на навчання. Його шлях сповнений незвичайних пригод і кумедних випадків, але ніщо не може зупинити впертого хлопчика, який впевнено прямує до своєї мети. Дорогою до школи зустрічає сусідів, які здивовані його бажанням до навчання та знайомиться з новими друзями.

Василь Шкляр – не лише автор багатьох пронизливих філософських та патріотичних творів, а й талановитий дитячий письменник. Одна з його найпопулярніших книг для дошкільнят і молодших школярів – збірка «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді». Цей твір зачаровує добротою та душевністю, дотепним гумором і неймовірною кількістю пригод.

Книга «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» відрізняється динамічним сюжетом, який захопить маленьких читачів і слухачів з перших сторінок. По дорозі до школи Василько долає безліч перешкод, знаходить нових друзів та дивує сусідів і знайомих своїм дорослим бажанням навчатися.

Цей твір має величезну виховну цінність – він мотивує майбутніх школярів до пізнання навколишнього світу, прищеплює їм шанобливе ставлення до книжок, вчить знаходити вихід з найскладніших ситуацій та показує яскраві приклади дружби, взаємодопомоги, милосердя, доброти.

Пізнавальною «родзинкою» цієї книги є її переклад на англійську мову, тому батьки можуть використовувати її для навчання дітей основам англійської мови. Речення тексту побудовані таким чином, щоб діти з легкістю сприймали прочитане, лексика є доступною для початкового етапу вивчення англійської мови. Яскраві ілюстрації, що доповнюють розповідь, не лише допомагають з головою поринути у пригодницькі перипетії Василька та його друзів, а й є допоміжним ілюстративним матеріалом для вивчення англійської лексики.

Якщо вас зацікавила ця інформація – поспішайте відшукати книгу в бібліотеці або можна почитати онлайн.

https://www.youtube.com/watch?v=jAsO2Zqkmac 


Комментариев нет:

Отправить комментарий